Lubomír Krátký - Krajina

Olej na plátně, 30x40 cm. Signováno vpravo dole L. Krátký 014. Nerámováno.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: 1967

92927. Krajina
Dražba ukončena:02.04.2023 20:22:50
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 900 Kč