Lubomír Krátký - Múza ze snu

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 45x35 cm. Signováno vlevo dole L. Krátký 18. Rámováno.

o autorovi: 1967

305464. Múza ze snu
Dražba ukončena:05.07.2020 20:34:42
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč