Lubomír Krátký - Zátiší s poháry

Olej na plátně, 40x30 cm. Signováno vlevo nahoře L. Krátký. Nerámováno.

o autorovi: 1967

27230. Zátiší s poháry
Dražba ukončena:30.01.2019 22:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 000 Kč