Lubosh Valenta - Alone On The Beach

Akryl na plátně, 80x80 cm. Signováno vpravo dole Lubosh. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

o autorovi: 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč

82467. Alone On The Beach
Dražba ukončena:31.08.2022 22:10:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč