Lubosh Valenta - Evening Drink

Nejdelší strana: 90 cm

Akryl na plátně, 90x70 cm. Signováno vpravo dole Lubosh 23. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora. Přiložen autorský certifikát.

o autorovi: 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč

105302. Evening Drink
Dražba ukončena:16.11.2023 20:42:01
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč