Lubosh Valenta - Hard Morning

Akryl na plátně, 100x60 cm. Signováno vpravo dole Lubosh 24. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora. Přiložen autorský certifikát.

o autorovi: 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč

vydraženo certifikát
111571. Hard Morning
Dražba ukončena:29.02.2024 21:24:29
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč