Lubosh Valenta - Love Full Od Words II

Akryl na plátně, 120x80 cm. Signováno vpravo dole Lubosh. Nerámováno. Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

o autorovi: 1965

vydraženo velký formát
86491. Love Full Od Words II
Dražba ukončena:01.12.2022 21:43:29
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč