Lubosh Valenta - Microcosm of Colors

Nejdelší strana: 90 cm

Akryl na plátně, 80x90 cm. Signováno vpravo dole Lubosh 24. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora. Přiložen autorský certifikát.

o autorovi: 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč

119802. Microcosm of Colors
Zbývá:11 dnů, 17 hodin
Konec dražby:01.08.2024 20:51:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 02.07.2024 16:44:44 12829