Lubosh Valenta - Okno myšlenek

Akryl na plátně, 80x80 cm. Signováno vpravo dole Lubosh. Nerámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč

certifikát
152713. Okno myšlenek
Zbývá:0 dnů, 15 hodin
Konec dražby:29.01.2026 20:25:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 100 Kč

3 100 Kč 28.01.2026 11:28:22 8933
3 000 Kč 13.01.2026 17:03:15 17403