Lubosh Valenta - Po půlnoci

Akryl na plátně, 100x60 cm. Signováno vlevo dole Lubosh. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč

posouzeno znalcem velký formát
154357. Po půlnoci
Zbývá:27 dnů, 0 hodin
Konec dražby:26.02.2026 20:40:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 30.01.2026 14:33:50 5912