Lubosh Valenta - The World Of Freedom

Akryl na plátně, 100x80 cm. Signováno vpravo dole Lubosh 22. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

o autorovi: 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč

vydraženo doporučujeme certifikát
89601. The World Of Freedom
Dražba ukončena:22.02.2023 21:20:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč