Luboš Moravec - Kouzelník

Bronz, celková výška 19 cm, výška podstavce 4 cm. Značeno Moravec L.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1925 – 2010
Sochař. Studoval na VŠUP v Praze u J. Wagnera. V sochařské tvorbě vycházel z realistického pojetí, preferoval velké formy a zjednodušené tvary. Pracoval s přírodními materiály i s kovem, často v kombinaci. Námětově vycházel z obecně lidských hodnot a pocitů (láska, mateřství, rodina). Byl členem Umělecké besedy.

45072. Kouzelník
Dražba ukončena:27.05.2020 19:20:37
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč