Luboš Moravec

45072. Kouzelník

popis: Bronz, celková výška 19 cm, výška podstavce 4 cm. Značeno Moravec L.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 0 dnů, 23 hodin

konec dražby: 27.05.2020 19:14:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 800 Kč