Luboš Moravec - Žena

Cín, celková výška 24 cm, výška podstavce 3 cm. Značeno Moravec L. Mírně poškozeno.

o autorovi: 1925 – 2010
Sochař. Studoval na VŠUP v Praze u J. Wagnera. V sochařské tvorbě vycházel z realistického pojetí, preferoval velké formy a zjednodušené tvary. Pracoval s přírodními materiály i s kovem, často v kombinaci. Námětově vycházel z obecně lidských hodnot a pocitů (láska, mateřství, rodina). Byl členem Umělecké besedy.

41069. Žena
Dražba ukončena:27.02.2020 20:34:26
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč