Luboš Synecký - Soubor 3 olejomaleb

Oleje na plátně, rozměry: 34x70 cm, 72x90 cm, 55x80 cm, 2x signováno Luboš Synecký, nerámováno.

1925
Žák UMPRUM v Praze (1947-1952; prof. A. Pelc a E. Filla). Zabývá se především figurální tvorbou a krajinomalbou. V letech 1945 - 1947 pracoval jako filmový animátor ve studiu Bratří v triku v Praze. Byl autorem typografické úpravy časopisu Památková péče.

Pozn.: Malby poškozeny.

4841. Soubor 3 olejomaleb
Dražba ukončena:26.05.2016 19:40:37
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč