Luboš Synecký - Továrna

Olej na plátně, 55x80 cm, signováno vlevo dole Luboš Synecký, nerámováno.

1925
Žák UMPRUM v Praze (1947-1952; prof. A. Pelc a E. Filla). Zabývá se především figurální tvorbou a krajinomalbou. V letech 1945 - 1947 pracoval jako filmový animátor ve studiu Bratří v triku v Praze. Byl autorem typografické úpravy časopisu Památková péče.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

5554. Továrna
Dražba ukončena:29.09.2016 19:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč