Luboš Synecký - Baletka se zrcátkem

Olej na kartonu, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Luboš Synecký. Nerámováno.

Pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti Luboše Syneckého.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

29963. Baletka se zrcátkem
Dražba ukončena:28.03.2019 22:42:34
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 500 Kč