Luboš Synecký - Bílá tanečnice

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 35x25 cm. Signováno vlevo dole Synecký. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Pochází z umělecké pozůstalosti Luboše Syneckého.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

29436. Bílá tanečnice
Dražba ukončena:27.03.2019 18:05:54
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 500 Kč