Luboš Synecký - Černá a bílá

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 35x50 cm. Signováno vlevo dole Luboš Synecký. Rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena. Pochází z umělecké pozůstalosti Luboše Syneckého.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

28875. Černá a bílá
Dražba ukončena:27.02.2019 20:22:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 600 Kč