Luboš Synecký - Dokořán

Olej na plátně, 50x78 cm, signováno vpravo dole Luboš Synecký, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Pochází z umělecké pozůstalosti Luboše Syneckého.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

17268. Dokořán
Dražba ukončena:28.03.2018 20:41:13
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:6 000 Kč