Luboš Synecký - Drezúra

Olej na plátně, 73x90 cm. Signováno vlevo dole Synecký 1974. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

44038. Drezúra
Dražba ukončena:30.04.2020 22:43:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč