Luboš Synecký - Exotická vidina

Olej na plátně, 97x70 cm, signováno vpravo dole Synecký, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Pochází z umělecké pozůstalosti Luboše Syneckého.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

17269. Exotická vidina
Dražba ukončena:28.03.2018 20:43:54
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 500 Kč