Luboš Synecký - Hamlet

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vlevo dole Synecký. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pochází z umělecké pozůstalosti Luboše Syneckého.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

27391. Hamlet
Dražba ukončena:31.01.2019 20:05:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 500 Kč