Luboš Synecký - Hamlet

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vlevo dole Synecký. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

35093. Hamlet
Dražba ukončena:25.09.2019 19:51:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:900 Kč