Luboš Synecký

35093. Hamlet

popis: Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vlevo dole Synecký. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34.000 Kč

dražba ukončena: 25.09.2019 19:51:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 900 Kč