Luboš Synecký - Harlekýn a tanečnice

Olej na plátně, 50x70 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

27482. Harlekýn a tanečnice
Dražba ukončena:31.01.2019 21:35:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 800 Kč