Luboš Synecký - Italská krajina (u San Vincenzo)

Kombinovaná technika, 45x55 cm. Signováno vpravo dole Luboš Synecký. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena. Pochází z umělecké pozůstalosti Luboše Syneckého.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

29615. Italská krajina (u San Vincenzo)
Dražba ukončena:27.03.2019 21:20:49
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 300 Kč