Luboš Synecký - Měsíc nad řekou

Kombinovaná technika, 60x80 cm. Signováno vpravo dole Synecký. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pochází z umělecké pozůstalosti Luboše Syneckého.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

25135. Měsíc nad řekou
Dražba ukončena:28.11.2018 22:34:54
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 700 Kč