Luboš Synecký - Paridův soud dle Hynaise

Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vpravo dole Synecký. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pochází z umělecké pozůstalosti Luboše Syneckého.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

22389. Paridův soud dle Hynaise
Dražba ukončena:26.09.2018 19:56:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:9 500 Kč