Luboš Synecký - Pierot a dívka se zrcátkem

Litografie, 31x47 cm. Signováno dole uprostřed Luboš Synecký. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen, pasparta mírně zašpiněna.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

31719. Pierot a dívka se zrcátkem
Dražba ukončena:15.05.2019 21:02:53
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 100 Kč