Luboš Synecký - Pierot a harlekýn

Kombinovaná technika, 50x70 cm, signováno vpravo dole Synecký, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pochází z umělecké pozůstalosti Luboše Syneckého.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

16874. Pierot a harlekýn
Dražba ukončena:01.03.2018 20:05:30
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 500 Kč