Luboš Synecký - Pocta Gauguinovi

Olej na plátně, 85x50 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

45385. Pocta Gauguinovi
Dražba ukončena:28.05.2020 20:47:34
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:10 000 Kč