Luboš Synecký - Pražské panorama

Olej na plátně, 60x85 cm, signováno vpravo dole Synecký, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Pochází z umělecké pozůstalosti Luboše Syneckého.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

16875. Pražské panorama
Dražba ukončena:01.03.2018 20:08:42
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 700 Kč