Luboš Synecký - Před vystoupením

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 36x50 cm. Nerámováno.

Pozn.: Mírně poškozeno. Dílo pochází z umělecké pozůstalosti autora.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

30839. Před vystoupením
Dražba ukončena:24.04.2019 18:03:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 100 Kč