Luboš Synecký

49177. Ráno u řeky - VELKÝ FORMÁT

popis: Olej na plátně, 91x121 cm. Signováno vpravo dole Luboš Synecký. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

dražba ukončena: 30.09.2020 21:10:28

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 000 Kč