Luboš Synecký - Šašek a dívka

Olej na plátně, 60x80 cm. Signováno vpravo dole Synecký. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pochází z umělecké pozůstalosti Luboše Syneckého.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

25366. Šašek a dívka
Dražba ukončena:29.11.2018 21:40:01
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 600 Kč