Luboš Synecký - Slévárna

Kombinovaná technika - kresba, 28x42 cm. Signováno vpravo dole L. Synecký. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

60567. Slévárna
Dražba ukončena:17.06.2021 21:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč