Luboš Synecký - Stará Libeň

Olej na plátně, 70x110 cm, signováno vpravo dole Synecký, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pochazí z umělecké pozůstalosti Luboše Syneckého.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

15764. Stará Libeň
Dražba ukončena:25.01.2018 21:11:47
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 700 Kč