Luboš Synecký - Utonulá

Litografie, 35x49 cm. Signováno dole uprostřed Luboš Synecký. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

34486. Utonulá
Dražba ukončena:18.09.2019 21:24:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 26.07.2019 16:04:54 4966