Luboš Synecký - Volnost

Olej na plátně, 70x100 cm, signováno vpravo dole Synecký, rám.

Pozn.: Malba poškozena. Pochází z umělecké pozůstalosti Luboše Syneckého.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

10745. Volnost
Dražba ukončena:01.06.2017 19:09:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 000 Kč