Luboš Synecký - Z Benátského karnevalu

Akvarel, 51x37 cm. Signováno vpravo dole Luboš Synecký. Pasparta.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

33690. Z Benátského karnevalu
Dražba ukončena:26.06.2019 18:50:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:800 Kč