Luboš Synecký - Zahrada lásky

Olej na sololitu, 60x90 cm. Signováno vpravo dole Luboš Synecký. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pochází z umělecké pozůstalosti Luboše Syneckého.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

27351. Zahrada lásky
Dražba ukončena:31.01.2019 19:25:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 500 Kč