Luboš Synecký - Zátiší s kočkou

Kombinovaná technika, 45x56 cm, signováno vpravo dole Synecký, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pochází z umělecké pozůstalosti Luboše Syneckého.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

16610. Zátiší s kočkou
Dražba ukončena:28.02.2018 19:39:36
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 300 Kč