Luc Grun - Abstrakce IV

Kombinovaná technika na plátně, 63x50 cm. Signováno vzadu Grun Luc 64. Rámováno.

Nejdelší strana: 65 cm

107937. Abstrakce IV
Dražba ukončena:27.12.2023 20:57:45
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč