Lucie Klímová - Kostel sv. Matěje

Olej na plátně, 43x48 cm. Signováno vlevo dole Lucie Klímová. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1884 – 1961
Malířka. Studovala na AVU v Praze u J. Obrovského, V. Nechleby a O. Nejedlého, byla jednou z prvních absolventek, do r. 1918 nesměly na AVU studovat ženy. Malovala krajiny a květiny, vytvořila akvarelové návrhy na pohlednice Prahy. Byla členkou Kruhu výtvarných umělkyň a SVU Aleš.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč

22837. Kostel sv. Matěje
Dražba ukončena:27.09.2018 22:38:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč