Lucie Klímová - Náprstníky u dveří

Olej na plátně, 45x55 cm, signováno vlevo dole Lucie Klímová, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pochází z umělecké pozůstalosti Lucie Klímové.

o autorovi: 1884 – 1961
Malířka. Studovala na AVU v Praze u J. Obrovského, V. Nechleby a O. Nejedlého, byla jednou z prvních absolventek, do r. 1918 nesměly na AVU studovat ženy. Malovala krajiny a květiny, vytvořila akvarelové návrhy na pohlednice Prahy. Byla členkou Kruhu výtvarných umělkyň a SVU Aleš.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč

9971. Náprstníky u dveří
Dražba ukončena:26.04.2017 20:47:35
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 000 Kč