Lucie Klímová - V Beskydském údolí

Olej na plátně, 50x65 cm, signováno vlevo dole Lucie Klímová, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Pochází z umělecké pozůstalosti Lucie Klímové.

o autorovi: 1884 – 1961
Malířka. Studovala na AVU v Praze u J. Obrovského, V. Nechleby a O. Nejedlého, byla jednou z prvních absolventek, do r. 1918 nesměly na AVU studovat ženy. Malovala krajiny a květiny, vytvořila akvarelové návrhy na pohlednice Prahy. Byla členkou Kruhu výtvarných umělkyň a SVU Aleš.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč

10129. V Beskydském údolí
Dražba ukončena:27.04.2017 19:33:08
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:3 500 Kč