Lucie Procházková - Kolos

Olej na plátně, 100x140 cm. Monogramováno vpravo dole L. P. Nerámováno.

Nejdelší strana: 140 cm

o autorovi: Narozena v Mostě. Autorka abstraktních, semi-abstraktních a surrealistických děl.
Navštěvovala uměleckou školu a poté studovala umění na pedagogické fakultě v Ústí nad Labem. V roce 2018 byla pozvána k účasti na společné výstavě v Sezimově Ústí.
Do svých obrazů promítá své emoce, mysl i fantazii, povětšinou za poslechu hudby. Jedná se o spontánní a svobodnou tvorbu, kde obrazy jsou nahlédnutím do autorčiny mysli.
Vystavuje svá díla v Česku i zahraničí. Její obrazy jsou v majetku několika soukromých majitelů a sběratelů.

vydraženo velký formát
105282. Kolos
Dražba ukončena:16.11.2023 20:02:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 800 Kč