Lucie Svoboda - Zátiší důvěry

Akryl na plátně, 130x90 cm. Signováno zezadu. Rámováno.

Nejdelší strana: 130 cm

Zátiší důvěry

Abstraktní obraz reflektující klid, stabilitu a vnitřní rovnováhu. Jemná práce s barvou a strukturou vytváří pocit ukotvení a tiché harmonie. Kompozice vybízí k soustředěnému vnímání a dlouhodobému dialogu s prostorem. Dílo působí vyváženě a přirozeně se začleňuje do současného interiéru.

www.luciesvoboda.com
Instagram: lucie_svoboda_art

o autorovi: 1972
Vystudovala uměleckou sklářskou školu v Železném Brodě. Její profesní dráha ji zpočátku zavedla do hotelnictví, kde působila jako ředitelka od roku 1997 až do roku 2016. Teprve v roce 2016 ji její skutečná cesta zavedla k malbě.
Po těžké životní události začala malba sloužit jako prostředek pro vyjádření a zpracování emoční bolesti. Od roku 2011 začala vystavovat nejen v Čechách, ale i v zahraničí. Její díla dnes nalezneme v soukromých sbírkách po celém světě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora: 120 000 Kč

www.luciesvoboda.com
Instagram: lucie_svoboda_art

154194. Zátiší důvěry
Zbývá:27 dnů, 14 hodin
Konec dražby:26.02.2026 20:12:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč