Luděk Marold - Čtvero ročních období

Nejdelší strana: 126 cm

Chromolitografie, 4x 14,5x28,5 cm. Všechny signovány vpravo dole v tisku L. Marold. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1865 - 1898

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 000 000 Kč

114146. Čtvero ročních období
Dražba ukončena:24.04.2024 21:04:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč