Luděk Marold - Dívka - alegorie podzimu

Chromolitografie, 20x40 cm, signováno vpravo dole v tisku Marold, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám i papír poškozen.

o autorovi: 1865 - 1898

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 000 000 Kč

9906. Dívka - alegorie podzimu
Dražba ukončena:26.04.2017 19:42:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč