Luděk Marold

56733. Léto

popis: Chromolitografie, 20x39 cm. Signováno vpravo dole v tisku L. Marold. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1865 - 1898

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 000 000 Kč

zbývá: 11 dnů, 10 hodin

konec dražby: 17.03.2021 19:02:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 700 Kč